28.09.2019 - "brązowa" sobota dla KK Randori

Pracowity weekend zanotowali reprezentanci Naszego klubu biorąc udział aż w dwóch turniejach.

Zawodnicy w składzie: Natalia Dudek, Monika Machura, Natalia Gołczyk oraz Karol Gołczyk reprezentowali klub i kraj w Naunhof w Niemczech w konkurencji kumite na turnieju: IFK German-Open Juniors Championship + U21 2019

Po stoczeniu trudnych walk przywieźli 3 brązowe medale a zdobyli je:

• Natalia Dudek

• Natalia Gołczyk

• Karol Gołczyk

Ale to nie koniec:

Dwie Nasze zawodniczki Agata Sobieraj i Marta Łysik pojechały do Leżajska na: 9 WKB Polish Open Chamionship gdzie wśród 244 zawodników z Polski, Rosji, Ukrainy, Łotwy, Białorusi, Turmenistanu i Węgier rywalizowały w kategoriach kata i kumite.

Wynik rywalizacji to:

• Marta Łysik - brąz w kata

• Agata Sobieraj - brąz w kumite

Wszystkim zawodnikom gratulujemy świetnego występu!!!

Jesteśmy z Was dumni!!!

OSU!