W dniach 24 – 26.09.2021 czworo reprezentantów Klubu Karate Randori: Zuzanna Pluta, Agata Sobieraj, Urszula Gwóźdź oraz Karol Gołczyk miało przyjemność wziąć udział w II Zgrupowaniu Szkoleniowym organizowanym przez zaprzyjaźniony ARI Klub Karate Kyokushin z Dobrzenia Wielkiego, który prowadzą Sensei Marcel Niemczyk i Sensei Adrianna Niemczyk (medaliści mistrzostw Polski i Europy).

Gośćmi specjalnymi zgrupowania byli Sensei Igor Lamot (multimedalista mistrzostw Polski i zagranicznych turniejów) oraz Sensei Mateusz Golomb (v-ce mistrz Europy w kata seniorów).

Zgrupowanie odbyło się w malowniczej okolicy nad brzegiem Jeziora Żywieckiego, pośród pięknych stoków Beskidów w Centrum Wypoczynku ODYS.

Celem zgrupowania oprócz świetnej zabawy, nowych znajomości oraz atrakcji które były pomiędzy treningami (w programie był m.in. spływ kajakowy, ognisko, spacer po górach) było poszerzenie wiedzy z zakresu technik kata oraz kumite, które niewątpliwie przydadzą się karatekom RANDORI podczas udziału w przyszłych turniejach jak również w samodoskonaleniu się.

Klub Karate Randori dziękuje organizatorom za wspaniale spędzony czas.

OSU.